HCA Jubileum Bokaal Tussenstand

We hebben 3 wedstrijden achter de rug voor de HCA Jubileumbokaal. De 4e en laatste wedstrijd is op zaterdag 22 december. Je moet 3 wedstrijden hebben meegedaan om in aanmerking te komen voor een prijs. De 3 beste resultaten tellen mee. 

Onderstaand volgt het klassement na 3 wedstrijden. En verder naar beneden de uitslagen van de 3 gereden wedstrijden met de bijbehorende punten.

HCA Jubileumbokaal 
Klassement
Meisjes pupillen20-10-20123-11-20121-12-2012Totaal
1Anna van den BosDPB60,60467,02057,729185,353
2Willemijn van der VlugtDPA65,47070,70462,944199,118
3Tirza SanduDPB67,93872,24665,277205,461
4Valerie van DiepenDPA72,38274,64064,871211,893
5Quinty van WijnbergenDPC78,80880,39470,510229,712
6Robin de SmitDPC81,41676,64283,270241,328
7Femke de BoerDPD88,98090,11087,710266,800
Yael PrengerDPD75,12666,828141,954
Thirza MatildaDPB74,48680,034154,520
Kelly van WijnbergenDPA77,33078,972156,302
Linde HaagsmaDPC78,84079,784158,624
Suzan CommandeurDPC91,86092,310184,170
Fleur HofmanDPB98,24086,260184,500
Pleunie MoesDPA80,28080,280
Jet van OmmerenDPB86,14086,140
Hille SteenhuisDPC88,64488,644
Jongens pupillen20-10-20123-11-20121-12-2012Totaal
1Serge YoroHPA63,06067,650103,765234,475
2Sjoerd de BoerHPA74,89068,354109,610252,854
3Tom JonkmansHPC67,96268,45668,699205,117
4Jochem DelvauxHPA73,41277,46071,642222,514
5Paul van LoonHPA86,74089,24083,540259,520
6Jordy van WijnbergenHPD95,95096,30095,310287,560
7Diemer van der VlugtHPC99,17080,85086,870266,890
Jesse DunbavandHPB72,52069,174141,694
Mees de GraafHPA80,85070,204151,054
Thijs KeesHPD84,73088,570173,300
Boris KuipersHPB69,17469,174
Siem BennisHPA72,52072,520
Dylan de KlerkHPB89,24089,240
Jurjen VriesHPC68,69968,699
Dames20-10-20123-11-20121-12-2012Totaal
1Marleen de GoedeDC2128,970136,180131,235396,385
2Liselotte RingiaDC1145,303149,453148,177442,933
Astrid JanssenD5098,69399,540198,233
Beeke van WingaardenDC1107,910108,600216,510
Isa MantenDB1110,380112,433222,813
Jaira MatildaDC2112,170114,145226,315
Diana DekkerDN3116,640112,836229,476
Tessa MokveldDA1118,575111,600230,175
Tara YoroDC2119,470111,267230,737
Joanneke RingiaDB1123,700119,484243,184
Myrte SanduDC297,25097,250
Kristie van LeestDC1101,225101,225
Yvonne DodemanDA2103,220103,220
Anne-linde PaansDB2104,990104,990
Josje HeikoopDSA107,134107,134
Isa MantenDB1108,800108,800
Noor van EeghenDC2109,537109,537
Noor van EeghenDC2110,077110,077
Sterre KuipersDC1111,830111,830
Hannah van der ZandeDC1132,757132,757
Rowanne BuchenerDC2139,727139,727
Fleur MoesDC2142,013142,013
Heren20-10-20123-11-20121-12-2012Totaal
1Simon SalomeH5593,87392,53093,335279,738
2Titus de HaasHB196,04694,79695,213286,055
3Peter TijsenH5596,81099,12098,430294,360
4Bart de SmitH45100,43399,970100,586300,989
5Martijn RoozeeHC2128,340135,605131,710395,655
Ruud BouwmeesterH4588,04086,200174,240
Erik KlompHSA86,21088,173174,383
Jelle de BoerHC286,18389,057175,240
Job BohnenHSA86,99089,460176,450
Kees HooftHSB90,35687,603177,959
Wouter v.d. HauwHB293,58392,300185,883
Marten BuijsHC196,56591,900188,465
Rogier KoopmanHN493,79597,683191,478
Jaco de KrakerH4596,88697,830194,716
Arnoud v.d. HauwHC297,56399,116196,679
Jacob OranjeHC298,33099,155197,485
Luka PanhuysenHB199,91098,180198,090
Udo MeijerH55100,42698,406198,832
Andre van ZaaneH50105,16394,593199,756
Rene DodemanH50100,820102,650203,470
Stan JonkmansH50102,150102,430204,580
Pijke SteenhuisHC1109,380109,420218,800
Michel DekkerHN2124,670195,100319,770
Floris van LithHA142,34042,340
Hanno DahmenHC283,41083,410
Marijn KoopmanHSA86,83086,830
Erik RuiterHSA88,53588,535
Abel SchootemeijerHSA89,51389,513
Dennis WolthuisH4091,15391,153
Sietse van der WerffH5591,60691,606
Harco HaagsmaH4594,11694,116
Valentijn WilminkHB196,95596,955
Minze VriesHB198,40598,405
Hans de KruifH4598,86698,866
Thad van der BruggenH4599,20399,203
Thomas DodemanHB1100,770100,770
Wim HeikoopH55106,235106,235
Bas MollH55107,913107,913
Rutger VriesHC1113,840113,840
Peter JakH40114,780114,780
Vincent van der HorstHC2117,363117,363
Niels CommandeurH45117,590117,590
Arjen de HoopHC1123,423123,423
MeisjesWedstrijd 1
DeelnemerCat100m500mpunten300mTotaal
1Anna van den BosDPB49,2929,57431,0360,604
11Femke de BoerDPD15,5546,65042,3388,980
12Fleur HofmanDPB15,3646,08052,1698,240
10Jet van OmmerenDPB14,9444,82041,3286,140
6Kelly van WijnbergenDPA62,5537,53039,877,330
8Linde HaagsmaDPC64,8038,88039,9678,840
7Quinty van WijnbergenDPC64,1838,50840,378,808
9Robin de SmitDPC67,2140,32641,0981,416
5Thirza MatildaDPB60,7636,45638,0374,486
3Tirza SanduDPB55,7333,43834,567,938
4Valerie van DiepenDPA59,8235,89236,4972,382
2Willemijn van der VlugtDPA54,1032,46033,0165,470
JongensDeelnemerCat100m500mpunten300mTotaal
1Serge YoroHPA51,0030,60032,4663,060
2Tom JonkmansHPC54,5732,74235,2267,962
3Jochem DelvauxHPA59,2735,56237,8573,412
4Sjoerd de BoerHPA13,4340,29034,674,890
5Paul van LoonHPA14,6243,86042,8886,740
6Jordy van WijnbergenHPD16,7950,37045,5895,950
7Diemer van der VlugtHPC14,4043,20055,9799,170
Dames500m300/1000m1500mtotaal
1Myrte SanduDC247.731:39.0497,250
2Astrid JanssenD5048.722:29.9298,693
3Kristie van LeestDC150.721:41.01101,225
4Anne-linde PaansDB251.961:46.06104,990
5Isa MantenDB153.401:50.80108,800
6Noor van EeghenDC253,6233,5555,917109,537
7Jaira MatildaDC253.991:56.36112,170
8Tessa MokveldDA156.682:03.79118,575
9Joanneke RingiaDB160,6037,8663,100123,700
10Marleen de GoedeDC260.372:17.20128,970
11Liselotte RingiaDC170,0245,1775,283145,303
Robyn HammingaDC253.99DQ
HerenDeelnemerCat500m1000m1500mTotaal
1Jelle de BoerHC242,0042,0026,5144,18386,183
2Job BohnenHSA42.901:28.1886,990
3Ruud BouwmeesterH4542.902:15.4288,040
4Dennis WolthuisH4046.062:15.2891,153
5Sietse van der WerffH5545.752:17.5791,606
6Rogier KoopmanHN445.211:37.1793,795
7Simon SalomeH5546.482:22.1893,873
8Harco HaagsmaH4547.482:19.9194,116
9Titus de HaasHB145.942:30.3296,046
10Peter TijsenH5547.272:28.6296,810
11Jacob OranjeHC248,0348,0330,1850,30098,330
12Luka PanhuysenHB148,5148,5130,8451,40099,910
13Bart de SmitH4549.352:33.25100,433
14Thomas DodemanHB150.411:40.72100,770
15Rene DodemanH5050.292:31.59100,820
16Stan JonkmansH5050.561:43.18102,150
17Andre van ZaaneH5046.042:57.37105,163
18Martijn RoozeeHC264,4464,4438,3463,900128,340
Floris van LithHA142.34NS42,340
Wedstrijd 2
DeelnemerCat100mpunten300mpunten500mpuntenTotaal
1Anna van den BosDPB12,5237,5649,1029,46067,020
12Femke de BoerDPD15,3345,9944,1244,12090,110
11Hille SteenhuisDPC15,6847,0469,3441,60488,644
7Kelly van WijnbergenDPA14,1642,4860,8236,49278,972
9Pleunie MoesDPA40,4740,47066,3539,81080,280
10Quinty van WijnbergenDPC14,5443,6261,2936,77480,394
6Robin de SmitDPC39,3139,31062,2237,33276,642
13Suzan CommandeurDPC15,1145,3346,5346,53091,860
8Thirza MatildaDPB14,2342,6962,2437,34480,034
3Tirza SanduDPB13,3339,9953,7632,25672,246
4Valerie van DiepenDPA13,5040,5056,9034,14074,640
2Willemijn van der VlugtDPA12,5637,6855,0433,02470,704
5Yael PrengerDPD13,4640,3857,9134,74675,126
DeelnemerCat100mpunten300mpunten500mpuntenTotaal
1Serge YoroHPA12,2836,8451,3530,81067,650
2Sjoerd de BoerHPA34,1334,13057,0434,22468,354
3Tom JonkmansHPC35,1235,12055,5633,33668,456
4Jesse DunbavandHPB36,4936,49060,0536,03072,520
5Jochem DelvauxHPA13,7441,2260,4036,24077,460
6Siem BennisHPA38,1838,18065,5439,32477,504
7Mees de GraafHPA14,3543,0562,1337,27880,328
8Diemer van der VlugtHPC14,4643,3837,4737,47080,850
9Dylan de KlerkHPB14,2442,7239,5039,50082,220
10Thijs KeesHPD14,0542,1542,5842,58084,730
11Paul van LoonHPA15,2745,8143,4343,43089,240
12Jordy van WijnbergenHPD16,1848,5447,7647,76096,300
1Beeke van WingaardenDC153.051:49.72107,910
2Noor van EeghenDC233,3155,51754,5654,560110,077
3Isa MantenDB154.211:52.34110,380
4Diana DekkerDN336,0060,00056,6456,640116,640
5Tara YoroDC213,1065,5053,9753,970119,470
6Marleen de GoedeDC21:05.462:21.44136,180
7Rowanne BuchenerDC243,0071,66768,0668,060139,727
8Fleur MoesDC242,9871,63370,3870,380142,013
9Liselotte RingiaDC144,7274,53374,9274,920149,453
10Joanneke RingiaDB1NS61,2661,260
DeelnemerCat500m1000m1500mTotaal
1Ruud BouwmeesterH4542.661:27.0886,200
2Erik KlompHSA42.621:27.1886,210
3Marijn KoopmanHSA41.152:17.0486,830
4Erik RuiterHSA44.101:28.8788,535
5Job BohnenHSA42.362:21.3089,460
6Abel SchootemeijerHSA43.022:19.4889,513
7Kees HooftHSB44.742:16.8590,356
8Simon SalomeH5545.911:33.2492,530
9Wouter v.d. HauwHB246.422:21.4993,583
10Titus de HaasHB146.362:25.3194,796
11Marten BuijsHC147.171:38.7996,565
12Jaco de KrakerH4549.162:23.1896,886
13Arnoud v.d. HauwHC247.142:31.2797,563
14Rogier KoopmanHN445.032:37.9697,683
15Hans de KruifH4548.462:31.2298,866
16Peter TijsenH5548.062:33.1899,120
17Thad van der BruggenH4548.432:32.3299,203
18Bart de SmitH4549.462:31.5399,970
19Udo MeijerH5547.932:37.49100,426
20Pijke SteenhuisHC154.261:50.24109,380
21Peter JakH401:01.322:40.38114,780
22Vincent van der HorstHC260,1860,18034,3157,183117,363
23Arjen de HoopHC162,5462,54036,5360,883123,423
24Michel DekkerHN259.772:09.80124,670
25Martijn RoozeeHC21:05.712:19.79135,605
Stan JonkmansH5051.36NS51,360
Wedstrijd 3
DeelnemerCat100mpunten300/700mpunten500mpuntenTotaal
1Anna van den BosDPB68,2729,25947,4528,4757,729
10Femke de BoerDPD15,4046,2041,5141,51087,710
9Fleur HofmanDPB15,0345,0941,1741,17086,260
7Linde HaagsmaDPC40,5240,52065,4439,26479,784
6Quinty van WijnbergenDPC83,3135,70458,0134,80670,510
8Robin de SmitDPC15,0045,0038,2738,27083,270
11Suzan CommandeurDPC15,8147,4344,8844,88092,310
4Tirza SanduDPB76,7032,87154,0132,40665,277
3Valerie van DiepenDPA77,9533,40752,4431,46464,871
2Willemijn van der VlugtDPA74,0031,71452,0531,2362,944
5Yael PrengerDPD34,0234,02054,6832,80866,828
DeelnemerCat100mpunten300/700mpunten500mpuntenTotaal
1Mees de GraafHPA35,3535,35058,0934,85470,204
2Jochem DelvauxHPA36,8336,83058,0234,81271,642
3Paul van LoonHPA14,5943,7739,7739,77083,540
4Jesse DunbavandHPB35,0435,04056,8934,13469,174
5Boris KuipersHPB36,3336,33061,7237,03273,362
6Diemer van der VlugtHPC37,2837,28059,0935,45472,734
7Jurjen VriesHPC14,8944,6742,2042,20086,870
8Tom JonkmansHPC82,0135,14755,9233,55268,699
9Thijs KeesHPD15,2045,6042,9742,97088,570
10Jordy van WijnbergenHPD16,5749,7145,6045,60095,310
11Serge YoroHPA1:47.4950,02103,765
12Sjoerd de BoerHPA1:51.6653,78109,610
DeelnemerCat500mpunten300/700mpunten1500m1000mTotaal
1Astrid JanssenD5048,132:34.2399,540
2Yvonne DodemanDA250,322:38.70103,220
3Josje HeikoopDSA52,7752,7776,1154,364107,134
4Beeke van WingaardenDC153.711:49.78108,600
5Tara YoroDC254,7554,7533,9156,51794,194111,267
6Tessa MokveldDA153.431:56.34111,600
7Sterre KuipersDC154,9354,9334,1456,90094,833111,830
8Isa MantenDB153.412:57.07112,433
9Diana DekkerDN356,3056,379,1556,53640,383112,836
10Jaira MatildaDC254.711:58.87114,145
11Robyn HammingaDC254.991:59.70114,840
12Joanneke RingiaDB159,4759,4784,0260,014119,484
13Marleen de GoedeDC21:03.242:15.99131,235
14Hannah van der ZandeDC165,0465,0440,6367,717132,757
15Liselotte RingiaDC173,4173,4144,8674,767148,177
DeelnemerCat500mpunten300/700m1500mTotaal
1Hanno DahmenHC241.452:05.8883,410
2Kees HooftHSB43.082:13.5787,603
3Erik KlompHSA42.692:16.4588,173
4Jelle de BoerHC242,5427,9146,51789,057
5Marten BuijsHC145.111:33.5891,900
6Wouter v.d. HauwHB245.052:21.7592,300
7Simon SalomeH5546.331:34.0193,335
8Andre van ZaaneH5046.082:25.5494,593
9Titus de HaasHB144.942:30.8295,213
10Valentijn WilminkHB146.991:39.9396,955
11Jaco de KrakerH4549.141:37.3897,830
12Luka PanhuysenHB147.931:40.5098,180
13Minze VriesHB147.671:41.4798,405
14Udo MeijerH5547.892:31.5598,406
15Peter TijsenH5547.952:31.4498,430
16Arnoud v.d. HauwHC247.572:34.6499,116
17Jacob OranjeHC247.161:43.9999,155
18Bart de SmitH4550.052:31.61100,586
19Stan JonkmansH5050.832:34.80102,430
20Rene DodemanH5050.322:36.99102,650
21Wim HeikoopH5551.301:49.87106,235
22Bas MollH5553.472:43.33107,913
23Pijke SteenhuisHC153.491:51.86109,420
24Rutger VriesHC155,6934,8958,150113,840
25Niels CommandeurH4558.032:58.68117,590
26Martijn RoozeeHC21:03.512:16.40131,710
27Michel DekkerHN257,8582,35137,250195,100
Jaap van der Spek
Over Jaap van der Spek 1118 Artikelen
Echte HCA-er, vanaf 1972 op de ijsbaan te vinden. Eerst als wedstrijdschaatser, daarna 12 jaar als redateur/opmaker van de Op Uw Plaatsen, 10 jaar als trainer op de ZA2 en al weer een behoorlijk poosje als website beheerder. In het dagelijks leven eigenaar van een softwarebedrijf, echtgenoot van Carla en vader van 2 kids, Lisa en Jasper.